Betparka İletişim Sağlayın

Yüksek oranlar, geniş market ve tabi ki eğlenceli oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken betpark sitesinde, müşteri hizmetlerinde her türlü konuyu gündeme getirebilirsiniz. İletişim kurma konusunda bu sitenin hazırlamış olduğu farklı departmanları kullanabilirsiniz. Şunu aklınızdan çıkarmayın, Türkiye üzerinden, Türkiye ip adreslerinden bu siteyi kullanacaksınız. Her türlü hizmeti Türkçe alacaksınız. Elbette iletişim seçeneklerinin tamamını da, Türkçe kullanma şansına sahip olacaksınız.

Betpark İletişim Seçenekleri

Başlıklar halinde hangi seçenekleri kullanıp, müşteri hizmetleri ile görüşebileceğinizi sizlere anlatalım. Elektronik posta servislerini kullanabilirsiniz. Canlı yardım bölümünü kullanabilirsiniz. Site tarafından sosyal medya hesaplarının kullanıldığını, yine site tarafından SMS yani kısa mesaj uygulamasının kullanıldığını görebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri değerlendirme şansına sahip olacaksınız. Elektronik posta ile irtibata geçecek iseniz, kullanmanız gereken ya da kullanabileceğiniz 4 farklı elektronik posta adresinin olduğunu göreceksiniz. Konulara göre farklı departmanlar ve bu departmanlara ait farklı e-posta adresleri meydana getirilmiştir.

Üye hizmetleri kapsamında değerlendirilecek elektronik posta adresi [email protected]

Finansal işlemler kapsamında değerlendirilecek elektronik posta adresi [email protected]

Belge talepleri ve belgeler ile ilgili konular da değerlendirilecek elektronik posta adresi [email protected]

Son olarak ortaklık işlemleri ile ilgili değerlendirilecek elektronik posta adresi [email protected] olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır.

Bunları tercih ettiğinizde, bir elektronik posta gönderdiğinizde, genelde 60 dakika gibi, 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde geri dönüş alırsınız. Canlı yardım bölümüne bakıldığında, canlı destek bölümünün iletişim seçeneklerinde ayrı bir yeri olduğunu görebilirsiniz. Buradan müşteri hizmetleri temsilcisiyle birebir yani karşılıklı olarak özel mesaj sisteminde görüşme şansına sahip olacaksınız. Bu sistemi kullanabilmeniz için, üye olmanız gerekmektedir. Hesap açmanız gerekmektedir. Bağlantı penceresine baktığınızda, üye olan şahıslara ait bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Diğer uygulamalar, müşteri hizmetleri tarafından kullanılan seçenekler anlamına gelmektedir.

Betpark SMS Ve Sosyal Medya Hesapları

Doğrudan müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşma şansınız olmamak ile birlikte, bildirim kapsamında kullanılan seçeneklerde bulunmaktadır. Bu seçenekler, sosyal medya hesapları ve SMS uygulaması olarak gündeme getirilmiştir. Sosyal medya hesapları anlayışında Youtube, Twitter, Facebook gibi 3 farklı seçeneğin bulunduğunu göreceksiniz. Bu 3 farklı seçenek kullanıcılara bilgi akışını anlık veriler dahilinde sağlamaktadır. Yeni adres, bahisler, oyunlar, kampanyalar, finansal işlemler, spor haberleri ve benzeri konularda değerlendirmeniz mümkündür. SMS, sosyal medya hesapları ile aynı prensiple çalışmaktadır. Kullanıcıların cep telefon numaralarına, site tarafından kısa bilgiler gönderilmektedir. Her yeni kullanıcı zorunlu olarak SMS uygulamasına katılacaktır. Ancak canlı yardım ile görüşüp, uygulamayı iptal etme şansına sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*